VI edycja konkursu CWiD UW „Nauka jest dla ludzi”

Już dziś Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego rozpoczyna nabór zgłoszeń do VI edycji konkursu „Nauka jest dla ludzi”.

Jeśli prowadzisz badania naukowe i chcesz rozpowszechniać ich wyniki oraz zależy Ci na popularyzacji nauki – ten konkurs został stworzony z myślą o Tobie.

Swoje zgłoszenie do VI edycji konkursu „Nauka jest dla ludzi” możesz wysłać do 12 lipca.

W konkursie mogą startować osoby, które brały udział w poprzednich edycjach.

Celem konkursu jest promocja prowadzonych na Uniwersytecie Warszawskim badań, które odpowiadają na ważne wyzwania społeczne, gospodarcze lub zmieniają rozumienie świata. W ten sposób zachęcamy naukowczynie i naukowców do prezentowania wyników realizowanych projektów. Zwłaszcza tych, dotykających istotnych tematów społecznych, a także takich, które znajdują zastosowanie w gospodarce, instytucjach rządowych lub samorządowych.

Inicjatywa CWiD UW jest skierowana do pracowników etatowych Uniwersytetu Warszawskiego i doktorantek oraz doktorantów tej uczelni.

Nagrodę stanowią wskazane przez zwycięzców działania promocyjne o łącznej wartości do 15 000 zł brutto.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w drugiej połowie lipca.

Więcej szczegółów, formularz zgłoszeniowy, a także regulamin konkursowy znajdziecie tu: https://cwid.uw.edu.pl/projekt/nauka-jest-dla-ludzi/.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Data publikacji: 28 czerwca 2022

Data ostatniej modyfikacji: 12 lipca 2022