Pełnomocnik ds. Osób z Niepełnosprawnościami

pok. 162
ul. Pasteura 1
e-mail: wchbon@chem.uw.edu.pl

Do zadań Pełnomocnika Dziekana Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego ds. Osób z Niepełnosprawnościami należy wspieranie osób z różnymi rodzajami niepełnosprawnościami i umożliwienie im równego dostępu do oferty dydaktycznej Wydziału Chemii UW. Dążymy do tego, aby każdy miał równe szanse i nie był ograniczany w możliwości pełnego uczestniczenia w życiu społeczności akademickiej.

Zespół Polskiej Komisji Akredytacyjnej podczas oceny programowej w listopadzie 2019 roku wysoko ocenił działania Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego na rzecz dostępności zajęć dla studentów z niepełnosprawnościami. Opis działań został zawarty w Raporcie Samooceny Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego (28 luty 2019 r.).