Uniwersytet Warszawski – rekrutacja / University of Warsaw – admissions

Uniwersytet Warszawski oferuje ponad 100 programów pierwszego stopnia i studiów jednolitych magisterskich oraz drugie tyle drugiego stopnia. W naszej ofercie znajdziesz prawie 30 kierunków studiów prowadzonych w języku angielskim.

Jak zarejestrować się na studia na UW? Jakie warunki należy spełnić? Jakich dokumentów wymagamy od kandydatów? Jakie możliwości oferuje UW swoim studentom? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz, oglądając filmy z tej playlisty.

***

University of Warsaw offers more than 100 undergraduate and twice as many graduate programmes. We have also around 30 fields of studies conducted in English.

How to apply for studies at the UW? What are admissions rules? Which documents you need to be admitted? Watch these videos and get to know more abou the University of Warsaw and the admission procedure.

Data publikacji: 27 czerwca 2022

Data ostatniej modyfikacji: 23 lipca 2022