Wznowienie naboru wniosków do mikrograntów

W piątek, 16.09.2022 r., ruszył po wakacyjnej przerwie nabór wniosków do mikrograntów UW. Dzięki nim pracownicy UW mogą uzyskać wsparcie w realizacji projektów naukowych oraz prezentacji ich wyników.

W ramach mikrograntów dofinansowanie uzyskane z Działań:

• IV.3.1. Granty wewnętrzne Uniwersytetu Warszawskiego dla podniesienia potencjału badawczego pracowników,
  • I.2.4. Wspomaganie aktywności publikacyjnej w modelu open access oraz
  • II.2.2. Fundusz na mobilność

można przeznaczyć na sfinansowanie udziału w konferencjach, organizacji konferencji, kwerend, wydania publikacji, wizyt studyjnych oraz badań wstępnych. Przyznane środki przeznaczone są również na pokrycie kosztów wykupu opcji Open Access, korekty przez native speakera tekstu naukowego do opublikowania w czasopiśmie lub rozdziału w monografii, jak również przyjazdu gościa do współpracy naukowej. Najnowszym przedmiotem wsparcia jest dofinansowanie uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych, szkołach (letnich i zimowych) oraz w konferencjach pozaeuropejskich.

Szczegółowe zasady przyznawania mikrograntów

Źródło: www.inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl