Kolejna możliwość na dofinansowanie promocji badań naukowych
05 września 2022

Wykład, prezentacja lub warsztaty mogą uzyskać wsparcie finansowe w kolejnej edycji konkursu w ramach Działania III.3.2 na promocję badań naukowych przeprowadzonych na UW.

W aktualnym naborze pracownicy oraz doktoranci UW mogą wnioskodawcy mogą starać się o grant w wysokości do 20 000 zł na projekt przyczyniający się do zwiększenia rozpoznawalności Uniwersytetu Warszawskiego, jego pracowników oraz prowadzonych badań. Dofinansowane projekty mogą obejmować przygotowanie wykładu, prezentacji lub warsztatów, podczas których ogółowi społeczeństwa przekazane zostaną informacje o badaniach naukowych zrealizowanych na Uniwersytecie Warszawskim.

Wnioski są przyjmowane od 05.09.2022 do 29.10.2022.

Zasady konkursu

Źródło: www.inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl

Nabór wniosków w programie wizyt w strategicznych instytucjach partnerskich

Od 05.09.2022 można wnioskować w ramach Działania II.1.2 o dofinansowanie (w wysokości do 50 000 zł) kosztów podróży i pobytu wizyt w strategicznych instytucjach partnerskich.

Celem konkursu jest nawiązanie i wzmocnienie współpracy z strategicznymi instytucjami partnerskimi, której efektem będzie tworzenie wspólnych zespołów naukowych, wspólne ubieganie się o granty, współprowadzenie centrów badawczych i dydaktycznych, tworzenie innowacyjnych programów nauczania oraz służące podnoszeniu kompetencji, współpromotorstwu, wymianie kadry naukowej, administracyjnej i technicznej.

Nabór trwa od 05.09.2022 do 31.10.2022 (do godz. 16:00).

Regulamin programu

Źródło: www.inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl