Wykład PTChem & benefis Prof. Adama Pronia 6.10.2022
27 września 2022

W imieniu Zarządu Oddziału Warszawskiego PTChem zapraszamy na benefis zorganizowany dla uczczenia dorobku naukowego prof. Adama Pronia, z okazji 70-tych urodzin. W trakcie spotkania prof. Irena Kulszewicz-Bajer z Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej wygłosi wykład pt.: „Fascynujący świat półprzewodników organicznych – badania prof. Adama Pronia”. Przewidywane są również krótsze wystąpienia przyjaciół Profesora.

Benefis odbędzie się w czwartek 6-go października 2022 r. o godz. 18:00 w Audytorium Czochralskiego w Gmachu Technologii Chemicznej Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 75).

Prof. Irena Kulszewicz-Bajer – życiorys

Prof. Irena Kulszewicz-Bajer – wykład

Oferta pracy dla Studenta/doktoranta-stypendysty w projekcie OPUS LAP NCN

Oferta pracy dla trzech osób: Student/doktorant-stypendysta w projekcie badawczym finansowanym przez NCN OPUS LAP pt. „Wielofunkcyjne katalizatory do elektrochemicznej konwersji czystej energii”. Kierownik projektu: prof. dr hab. Paweł Kulesza. Termin przesyłania dokumentów upływa 6 października 2022 roku. Więcej informacji >> pdf