Graduacja Absolwentów rocznika 2018/2019 [RELACJA]

W piątek 29 listopada 2019 roku na Wydziale Chemii odbyła się Graduacja Absolwentów rocznika 2018/2019.

Na uroczystość przybyli: Dziekan – dr hab. Andrzej Kudelski, prof. ucz.; Prodziekan ds. studenckich – dr hab. Beata Krasnodębska-Ostręga, Prodziekan ds. naukowych i współpracy z zagranicą – prof. dr hab. Rafał Siciński i Prodziekan ds. finansów i rozwoju – dr hab. Zbigniew Rogulski, Prowadzący prace magisterskie i licencjackie, Absolwenci i ich rodziny oraz Pracownicy Wydziału.

Uroczystość uświetnił Chór Warszawski przy Fundacji Nowa Orkiestra Kameralna prowadzony przez Richarda Berkeleya. Po odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrali: Prodziekan ds. studenckich dr hab. Beata Krasnodębska-Ostręga i Dziekan dr. hab. Andrzej Kudelski, prof. ucz. Po przemówieniach władz Wydziału Chemii wręczono medal im. Piotra Wrony i Nagrodę Dziekana za wyróżniające się prace magisterskie, znaczące osiągnięcia naukowe i bardzo dobre wyniki studiów. Laureatami zostali odpowiednio, mgr Piotr Dzwoniarek i mgr Izabela Lewińska. Następnie każdy z obecnych dyplomantów mógł odebrać dyplom licencjacki i magisterski z rąk Pani Prodziekan i Pana Dziekana. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie dyplomów za aktywną działalność na rzecz społeczności akademickiej Wydziału Chemii UW studentom zaangażowanym w działalność społeczną, a byli to: mgr Marcin Guza, mgr Paweł Przybylski, lic. Rafał Chojnacki, lic. Patrycja Żukowska. W tym roku po raz pierwszy nagrody za wyróżniające prezentacje na Sesji Plakatowej Magistrantów wręczono na Graduacji, wyróżniono 9 prezentacji ustnych i 4 prezentacje plakatowe. Okolicznościowe przemówienie reprezentanta Absolwentów – mgra Marcina Guzy i wykonanie pieśni „Gaudeamus Igitur” zakończyło część oficjalną.

Po części oficjalnej każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z dziekanami lub porozmawiać z nauczycielami akademickimi i kolegami (o tym, co było i o tym, co w planach) podczas poczęstunku.

Galeria zdjęć ze ścianki fotoreporterskiej 2019

Zdjęcia: Bartosz Kamiński