Prof. dr hab. Beata Krasnodębska-Ostręga – Prodziekan ds. studenckich Wydziału Chemii UW na kadencję 2020-2024

8 października prof. Alojzy Z. Nowak, rektor UW, wręczył akty powołania prodziekanom ds. studenckich i dyrektorom ds. kształcenia.

8 października odbyło się wręczenie nominacji prodziekanom oraz dyrektorom do spraw kształcenia powołanym w kadencji 2020-2024. Podczas uroczystości w Sali Złotej Pałacu Kazimierzowskiego prof. Alojzy Z. Nowak, rektor UW, powołał osoby, które na wydziałach i w jednostkach uniwersyteckich będą zajmować się sprawami studenckimi.

W spotkaniu wzięli udział także prorektorzy UW: prof. Sławomir Żółtek, prorektor ds. studenckich i jakości kształcenia; prof. Zygmunt Lalak, prorektor ds. badań, prof. Ewa Krogulec, prorektor ds. rozwoju oraz dziekani wydziałów i dyrektorzy jednostek UW.

– Mam wielką przyjemność powitać Państwa i wierzę, że będzie nam się dobrze współpracowało – mówił podczas uroczystości prof. Alojzy Z. Nowak, rektor UW – podkreślając – Rolą kierowników jednostek dydaktycznych jest pomaganie studentom. To Państwo wiedzą także najlepiej, co jest potrzebne wydziałom i co jest potrzebne do prowadzenia badań oraz dobrej dydaktyki. W realizacji tych wszystkich zadań mogą Państwo liczyć na wsparcie zespołu rektorskiego.

Akty powołania otrzymało 24 prodziekanów ds. studenckich oraz 4 dyrektorów do spraw kształcenia. – Chciałbym, żebyśmy spotykali się, rozmawiali i wspólnie wypracowywali stanowiska, myśląc przede wszystkim o studentach – powiedział prof. Sławomir Żółtek, prorektor ds. studenckich, gratulując wyboru rozpoczynającym kadencję prodziekanom i dyrektorom jednostek.

Akt powołania odebrała Prodziekan ds. studenckich Wydziału Chemii UW – Prof. dr hab. Beata Krasnodębska-Ostręga.

Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Źródło: www.uw.edu.pl

Data publikacji: 08 października 2020