Konkurs na stanowisko adiunkt (post-doc) w projekcie OPUS NCN
30 marca 2020

Konkurs na stanowisko adiunkt (post-doc) (grupa pracowników badawczych) w ramach projektu OPUS: „Bardziej dokładne modele potencjału elektrostatycznego makrocząsteczek biologicznych i kryształów organicznych niezbędne dla właściwej interpretacji danych z mikroskopii krioelektronowej i z dyfrakcji elektronów – studium możliwości”. Kierownik projektu: dr hab. Paulina M. Dominiak, prof. ucz. Dokumenty należy składać w terminie do dnia 30 kwietnia 2020 roku. Więcej informacji >> pdf

Position of post-doc (adiunkt) (a group of science positions) in the OPUS project entitled „More accurate models of the electrostatic potential of biological macromolecules and organic crystals necessary for proper interpretation of data from cryo-electron microscopy and from electron diffraction – feasibility study” financed by National Science Centre, Poland, is open for application. Project leader: dr hab. Paulina M. Dominiak, prof. ucz. Deadline for applications: 30 April 2020. For more info see >> eng

Spotkanie online z prorektor ds. studentów i jakości kształcenia 2.04.2020

2 kwietnia o godz. 12.00 prof. Jolanta Choińska-Mika spotka się online ze studentami i doktorantami UW. Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia odpowie na pytania dotyczące spraw studenckich i dydaktycznych w kontekście obecnej, nietypowej sytuacji.

Jak będzie wyglądała dalsza organizacja roku akademickiego? Co z powrotem do akademików? Czy oprócz zdalnych zajęć, będą też organizowane zdalne egzaminy? Kiedy i w jakiej formie mogę się spodziewać obrony pracy dyplomowej? Kiedy rozpocznie się rekrutacja na studia? Wątpliwości studentów i doktorantów, ale też kandydatów na studia, związane z nauką na UW w tych nietypowych warunkach, są bardzo liczne.

Pytania do pani rektor można kierować drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny tutaj, a także na stronie wydarzenia na Facebooku UW, będzie też możliwość zadawania ich na bieżąco podczas spotkania online. Do udziału zapraszamy również kandydatów i kandydatki na studia. Spotkanie będzie moderowane i obsługiwane przez Biuro Promocji UW.

W związku z niecodzienną sytuacją, prof. Jolanta Choińska-Mika kilka dni temu w materiale wideo opowiedziała o organizacji roku akademickiego i ewentualnych zmianach w harmonogramie rekrutacji. Film jest dostępny poniżej oraz na kanale Uniwersytetu Warszawskiego na platformie YouTube.

Źródło: www.uw.edu.pl