Znamy beneficjentów III Konkursu na Grant
09 marca 2022

Komitet Inwestycyjny zdecydował, które projekty otrzymają finansowanie w ramach programu „Inkubator Innowacyjności 4.0”, realizowanego przez Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii Uniwersytetu Warszawskiego, UWRC sp. z o.o. oraz Ośrodek Transferu Technologii Politechniki Świętokrzyskiej.

Komitet Inwestycyjny, na podstawie informacji zawartych we wnioskach oraz prezentacji prac przedwdrożeniowych zgłoszonych do III Konkursu na Grant, przedstawionych przez Uczestników Konkursu, przyznał 7 grantów zespołom naukowo-badawczym Uniwersytetu Warszawskiego na łączną kwotę 280 000,00 PLN. Wśród nich znalazły się dwa z Wydziału Chemii UW:

• dr hab. Marcin Karbarz – tytuł wniosku „Uzyskanie kolejnego etapu gotowości technologicznej dla wynalazku pozwalającego na efektywne oczyszczanie dzieł sztuki”, wartość netto 40 000,00 PLN
  • dr hab. Wojciech Hyk, prof. ucz. – tytuł wniosku „Elektrochemiczne wytwarzanie bezmatrycowych dwuskładnikowych układów nanocząstek metali”, wartość netto 40 000,00 PLN.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: www.uott.uw.edu.pl