I konkurs na dofinansowanie badań naukowych doktorantek i doktorantów UW
01 lutego 2022

Nowe zadania badawcze, które podniosą jakość badań realizowanych przez doktorantów i doktorantki UW w związku z przygotowywanymi przez nich rozprawami doktorskimi są przedmiotem uruchomionego właśnie konkursu w ramach Działania IV.4.1.

Udział w pierwszym konkursie „na badania” mogą wziąć wszyscy doktoranci i doktorantki Uniwersytetu Warszawskiego, a dzięki pozyskanym funduszom będą mogli oni zrealizować nowe zadania badawcze, które podniosą jakość badań realizowanych w związku z przygotowywanymi rozprawami doktorskimi. Dofinansowanie ułatwi też terminową obronę rozpraw.

Dodatkowym celem projektów będzie zwiększenie odsetka artykułów naukowych publikowanych w czasopismach z górnego decyla najlepiej cytowanych na świecie czasopism oraz monografii naukowych w prestiżowych wydawnictwach, w tym we współpracy międzynarodowej.

Nabór w konkursie trwa od 01.02 do 01.03.2022 r.

Zasady konkursu

Źródło: www.inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl

Praca dla Absolwentów

Kończysz studia i planujesz być dr. n. farm.? Interesuje Cię Szkoła Doktorska Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego? Interesuje Cię synteza organiczna oraz badanie aktywności biologicznej? Zainteresowałem Cię?

Zapraszam Cię do kontaktu ze mną dr. hab. Danielem Szulczykiem (daniel.szulczyk@wum.edu.pl) lub dr. hab. Piotrem Roszkowskim (roszkowski@chem.uw.edu.pl).