Oferta pracy dla Studenta/doktoranta-stypendysty w projekcie OPUS 15 NCN
04 stycznia 2022

Oferta pracy dla Studenta/doktoranta-stypendysty w projekcie badawczym OPUS 15 finansowanym przez NCN „Wysoce specyficzne materiały katalityczne do niskotemperaturowej konwersji energii elektrochemicznej i wytwarzania substancji chemicznych”. Kierownik projektu: prof. dr hab. Paweł Kulesza. Termin przesyłania dokumentów upływa 19 stycznia 2022 roku. Więcej informacji >> pdf

Szczepienia na UW – terminy styczniowe

Studenci, doktoranci i pracownicy UW zainteresowani szczepieniem przeciw COVID-19 mogą się na nie zapisać w przychodni CenterMed, w akademiku Żwirek. Dostępne terminy to: 10, 13 i 15 stycznia.

W przychodni CenterMed przy ul. Żwirki i Wigury 95/97 (akademik Żwirek) działa stacjonarny punkt szczepień przeciw COVID-19 dla środowiska akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego.

Studenci, doktoranci i pracownicy UW mogą się tu zarejestrować na szczepienie preparatem firmy Pfizer. Dotyczy to dawek: pierwszej, drugiej oraz przypominającej.

Dostępne terminy szczepień to: 10, 13 i 15 stycznia.

Zapisu i rezerwacji terminu można dokonać za pośrednictwem strony: https://centermed.pl/uw.

Zasady rejestracji na szczepienie w przychodni CenterMed >>

Źródło: www.uw.edu.pl