Życzenia świąteczne od Rektora UW wraz z Zespołem Rektorskim
23 grudnia 2021

Szanowni Państwo, Panie i Panowie,

z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu i Państwa Najbliższym wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze, a w szczególności zdrowia i radości.

Rektor, Alojzy Z. Nowak wraz z Zespołem Rektorskim

Źródło: www.uw.edu.pl

Życzenia od Ministra Edukacji i Nauki z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek złożył życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

– Oby dla wszystkich był to czas pełen wiary, dobra i miłości. Niech światłość betlejemskiej groty promieniuje na Państwa rodziny, pomaga w pokonywaniu codziennych trudności, daje nadzieję i wytrwałość – napisał minister Przemysław Czarnek w życzeniach skierowanych do całej społeczności oświatowej i akademickiej w Polsce.

W imieniu swoim oraz kierownictwa Ministerstwa Edukacji i Nauki minister Przemysław Czarnek życzył także nauczycielom, uczniom oraz przedstawicielom środowiska naukowego i akademickiego wszelkiej pomyślności w 2022 roku.

Treść życzeń

Szanowni Państwo!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składam Państwu najlepsze życzenia. Oby dla wszystkich był to czas pełen wiary, dobra i miłości. Niech światłość betlejemskiej groty promieniuje na Państwa rodziny, pomaga w pokonywaniu codziennych trudności, daje nadzieję i wytrwałość.

Życzę także, aby rok 2022 przyniósł wszystkim Państwu pomyślność i dostatek oraz pozwolił na spełnienie planów i zamierzeń.

Przemysław Czarnek
Minister Edukacji i Nauki

Źródło: www.gov.pl

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko doktoranta w projekcie SONATA BIS 10 NCN

Komisja konkursowa ds. oceny kandydatów na stanowisko doktoranta w grancie SONATA BIS 10 NCN: „W poszukiwaniu monokryształów miękkiej materii: złożone układy samoorganizujące się poprzez lokalne grzanie laserowe” ogłasza, że konkurs wygrał mgr Filip Powała.

Serdecznie gratulujemy!

The recruitment commission announces that the competition for the PhD student positions in the NSC SONATA BIS 10 project: „A quest for soft matter single crystals: complex self-assembling materials cooked to perfection with lasers” was won by: Filip Powala, MSc.

Congratulations!