Oferta pracy dla specjalisty IDUB UW
21 grudnia 2021

Uniwersytet Warszawski w związku z realizacją programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” poszukuje specjalisty. Termin przesyłania dokumentów upływa 10 stycznia 2022 roku. Więcej informacji >> pdf

4EU+: Kurs online „PharmacoEpi”

Uniwersytet w Mediolanie, Uniwersytet Sorboński i Uniwersytet Kopenhaski organizują kurs dotyczący farmakoepidemiologii. Uczestnicy poznają podstawowe metody badań w tej dyscyplinie oraz dowiedzą się m.in., jak wykorzystywać dane ze źródeł wtórnych z różnych europejskich krajów oraz prowadzić międzynarodowe projekty naukowe.

Zajęcia są skierowane do studentów studiów magisterskich i doktorantów ze wszystkich krajów członkowskich Sojuszu 4EU+.

Kurs ma charakter mieszany. Od 7 do 18 marca odbędzie się szkolenie online, a od 20 do 22 kwietnia w formie stacjonarnej w Paryżu.

Szczegóły dotyczące rekrutacji na kurs znajdują się na stronie 4EU+ >>
Termin aplikacji upływa 31 grudnia.