Oferta pracy dla studentów w projekcie badawczym OPUS NCN
25 listopada 2021

Laboratorium Chemii Supramolekularnej poszukuje studentów chętnych do pracy przy realizacji projektu badawczego z pogranicza chemii organicznej i materiałowej.

Tytuł projektu: „Dynamiczna Chemia Kombinatoryjna w Szkieletach Metalo-Organicznych”

Celem projektu jest stworzenie zupełnie nowej klasy ‚inteligentnych’ materiałów porowatych, które będą potrafiły adoptować się do środowiska zewnętrznego pod wpływem bodźców chemicznych i fizycznych.

Kierownik projektu: dr hab. Michał Chmielewski

Kwota stypendium: 1500 PLN/mc netto

Termin na nadsyłanie aplikacji upływa 10 grudnia 2021 r.

Więcej informacji na www.mchmielewski.pl oraz w załączniku.

Rozstrzygnięcie konkursu o stypendium w projekcie OPUS 14 NCN

Komisja konkursowa ds. oceny wniosków o przyznanie stypendium NCN w projekcie OPUS 14 pt.: „Dynamiczna chemia kombinatoryjna w szkieletach metalo-organicznych” ogłasza, że stypendia postanowiono przyznać Pani Marii Korczak oraz Panom Wojciechowi Petrykowskiemu i Bartłomiejowi Zawadzie (w kolejności alfabetycznej).

Serdecznie gratulujemy!

Laureatka V Konkursu TANGO – runda II

Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju ogłosił wyniki V Konkursu w ramach Wspólnego Przedsięwzięcia, realizowanego wraz z Narodowym Centrum Nauki, dotyczącego wsparcia praktycznego wykorzystania wyników badań podstawowych – TANGO – runda II.

Jako pierwszy projekt na liście rankingowej pozytywnie ocenionych wniosków – ścieżka A, został wyłoniony wniosek dr Eweliny Zabost.

Kierownik projektu: dr Ewelina Zabost

Tytuł projektu: „Uniwersalne, degradowalne oraz biokompatybilne nośniki polimerowe dla ukierunkowanej podaży substancji czynnych”

Kwota finansowania: 249 748,85 PLN

Projekt będzie realizowany w CNBCh w grupie badawczej dra hab. Marcina Karbarza – Środowiskowo Czułe Materiały i Kompozyty Polimerowe.

Serdecznie gratulujemy!