Rozstrzygnięcie konkursu o stypendium dla studenta-stypendysty w projekcie OPUS NCN
29 października 2021

Komisja konkursowa ds. oceny wniosków o przyznanie stypendium dla studenta-stypendysty w projekcie Opus Narodowego Centrum Nauki pod kierownictwem prof. dr. hab. Wiktora Koźmińskiego: „Badania regulacji allosterycznej hydrolaz SARS CoV-2 z wykorzystaniem metod metyl-TROSY NMR – w poszukiwaniu nowych miejsc wiązania inhibitorów” ogłasza, że konkurs wygrała Pani Marlena Sykutowska.

Serdecznie gratulujemy!

Wybory uzupełniające do Kolegium Elektorów UW 4-5.11.2021

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Chemii UW uprzejmie informuje, że

wybory uzupełniające do Kolegium Elektorów Uniwersytetu Warszawskiego z grupy doktorów habilitowanych nie będących profesorami ani profesorami uczelni (1 mandat)

odbędą się w dn. 4-5 listopada 2021 r. (1 tura)

2 tura wyborów odbędzie się 9-10 listopada 2021 r., jeżeli w 1 turze nie zapadnie rozstrzygnięcie
3 tura wyborów odbędzie się 15-16 listopada 2021 r., jeżeli w 2 turze nie zapadnie rozstrzygnięcie
4 tura wyborów odbędzie się 18-19 listopada 2021 r., jeżeli w 3 turze nie zapadnie rozstrzygnięcie

Wybory będą przeprowadzone zdalnie. Szczegółowe informacje zostaną przesłane pocztą elektroniczną.

Dr hab. Marcin Pałys, prof. ucz. członkiem Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Zgromadzenie Plenarne KRASP dokonało wyboru członków Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego na kadencję 2022-2025.

22 października 2021 r. w Uniwersytecie Morskim w Gdyni odbyły się wybory na członków Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Członkowie Zgromadzenia Plenarnego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich  wybrali 12 przedstawicieli. Jednym z nich został dr hab. Marcin Pałys, prof. ucz. z Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Skład:
prof. dr hab. Bączek Tomasz
prof. dr hab. Diks Krzysztof
prof. dr hab. Kistryn Stanisław
prof. dr hab. Merkisz-Guranowska Agnieszka
prof. dr hab. Miczka Tomasz
dr hab. Pałys Marcin, prof. ucz.
prof. dr hab. Przyłuska-Fiszer Alicja
prof. dr hab. inż. Szmidt Jan