Warsztaty z technik uczenia maszynowego
13 października 2021

Centrum Uczenia Maszynowego UW zaprasza studentów i pracowników naukowych UW na „Warsztaty z technik uczenia maszynowego”, które odbędą się 20 oraz 27 listopada na Wydziale Fizyki UW. Pierwsza edycja warsztatów jest skierowana do osób, które pragną zapoznać się z podstawami uczenia maszynowego. Kolejne edycje, planowane w przyszłym roku, będą poświęcone bardziej zaawansowanym zagadnieniom. Program warsztatów oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: https://center4ml.idub.uw.edu.pl/warsztaty-z-technik-uczenia-maszynowego.

Stypendia dla olimpijczyków – nowa edycja

Studenci pierwszego roku jednolitych studiów magisterskich lub studiów pierwszego stopnia UW będący laureatami olimpiad krajowych lub uczestnikami olimpiad międzynarodowych mogą starać się o specjalne stypendia w ramach Programu IDUB.

Stypendium w wysokości 1000 zł/m-c (dla laureata krajowej olimpiady przedmiotowej) oraz 2000 zł/m-c (dla finalisty olimpiady międzynarodowej) przyznawane jest na okres roku akademickiego, tj. od 1 października do 30 września.

Dokumenty należy składać w terminie do 15 listopada.

Regulamin przyznawania stypendium IDUB

Źródło: www.inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl