Spotkanie online z prorektorem
21 września 2021

28 września o godz. 14.00 odbędzie się live z prorektorem ds. studentów i jakości kształcenia, prof. Sławomirem Żółtkiem. Podczas spotkania poruszone zostaną kwestie dotyczące m.in. organizacji kształcenia na UW w nowym roku akademickim oraz pomocy materialnej.

Studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego mogą wziąć udział w spotkaniu online z prorektorem ds. studentów i jakości kształcenia. Live z prof. Sławomirem Żółtkiem będzie dotyczył zasad kształcenia w rozpoczynającym się 1 października nowym roku akademickim oraz spraw studenckich, w tym pomocy materialnej.

Do 24 września do godz. 20.00 osoby zainteresowane tematyką spotkania mogą przesłać prorektorowi pytania, za pomocą formularza >>. Podczas spotkania online prof. Sławomir Żółtek odpowie na wybrane zagadnienia.

Live w języku polskim odbędzie się 28 września o godz. 14.00 na profilu Uniwersytetu Warszawskiego na Facebooku.

Transmisja będzie dostępna również w języku angielskim na profilu UW na kanale YouTube.

Informacje o spotkaniu są również dostępne na profilu UW na Facebooku >>

Źródło: www.uw.edu.pl

Wykład z ciekawej chemii 30.09.2021

W dniu 30.09.2021 (czwartek) o godzinie 16:00 dr hab. Wiktor Lewandowski wygłosi wykład z ciekawej chemii pt. „Biomimika, czyli jak naśladować naturę?”

Wykład odbędzie się w formie zdalnej.

Link do spotkania: meet.google.com/bsy-gacj-gwm

Nie prowadzimy zapisów na wykład.

Serdecznie zapraszamy!