Konkurs CELSA 2021
22 lipca 2021

Projekt „Merging Excited State Decay Rate Theories with Semi-Classical Nonadiabatic Excited State Dynamics (PhotoSynergy)” dr Joanny Jankowskiej z Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego złożony wspólnie z Prof. Danielem Escudero z KU Leuven został zaakceptowany do finansowania w ramach konkursu CELSA 2021.

CELSA 2021 to konkurs na wspólne projekty pomiędzy naukowcami z KU Leuven i naukowcami z instytucji partnerskich, mający na celu sfinansowanie badań i współpracy, które w przyszłości mają stać się podstawą wspólnych aplikacji w konkursach europejskich.

Merging Excited State Decay Rate Theories with Semi-Classical Nonadiabatic Excited State Dynamics (PhotoSynergy) by Daniel Escudero (KU Leuven/Department of Chemistry, Quantum Chemistry and Physical Chemistry) Joanna Jankowska (UW, Faculty of Chemistry, Laboratory of Spectroscopy and Intermolecular Interactions)

Więcej informacji: www.celsalliance.eu