Szkolenie „Czasopismo naukowe. Od pomysłu do publikacji”
08 czerwca 2021

Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na szkolenie organizowane w ramach działania I.2.1 „Poprawa zdolności publikacyjnych”, skierowane do pracowników UW: redaktorów naczelnych czasopism naukowych, sekretarzy i członków redakcji, redaktorów prowadzących, a także do osób, które zamierzają założyć nowe czasopismo naukowe lub reaktywować periodyk, którego wydawanie zostało przerwane.

Szkolenie poprowadzi redaktor Dorota Dziedzic, która kieruje redakcją czasopism naukowych w Wydawnictwach Uniwersytetu Warszawskiego.

Szkolenie odbędzie się w dniach 16-17.06.2021, godz. 9.00-14.00 za pośrednictwem Google Meet. Link do spotkania zostanie udostępniony na podany podczas rejestracji adres e-mailowy  w dniu 15.06.2021.

Rejestracja na szkolenie odbywa się za pośrednictwem platformy Kampus:

rejestracja

W jednej edycji kursu może wziąć udział maksymalnie 15 osób. W przypadku dużego zainteresowania zaproponujemy kolejny termin.

Osobą kontaktową w sprawie szkolenia jest p. redaktor Dorota Dziedzic, d.dziedzic@uw.edu.pl.

Szczegółowy opis szkolenia i program szkolenia znajdują się na stronie:

Źródło: www.inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl

Oferta pracy dla doktoranta stypendysty w projekcie NCN

Oferta pracy dla doktoranta stypendysty na stanowisko doktoranta stypendysty w ramach projektu Narodowego Centrum Nauki: „Modelowanie lokalnej struktury krystalicznej i magnetycznej w potencjalnym QSL (quantum spin liquid) alpha-RuCl3”. Kierownik projektu: dr hab. Wojciech Sławiński. Termin przesyłania dokumentów upływa 15 czerwca 2021 roku. Więcej informacji >> pdf

Position of PhD student in the project entitled „Modelling of crystal and magnetic local structure in potential quantum spin liquid (QSL) alpha-RuCl3” financed by National Science Centre (NCN) is open for application. Project leader: dr hab. Wojciech Sławiński. Deadline for applications: 15 June 2021. For more info see >> eng