Wyniki XVII edycji Konkursu Funduszu Innowacji Dydaktycznych
10 kwietnia 2021

Dnia 30 marca 2021 roku Komisja Konkursowa rozpatrzyła wnioski zgłoszone do XVII edycji Konkursu Funduszu Innowacji Dydaktycznych. Dążąc do unowocześnienia oferty dydaktycznej Uniwersytetu Warszawskiego w wyniku jawnego głosowania przyznano dofinansowanie 13 projektom,  w tym wszystkie 3 wnioski zgłoszone z Wydziału Chemii:

• „Fascynujący i bezpieczny świat wokół nas — wzrost efektywności kształcenia przyszłych nauczycieli chemii i biologii oraz pogłębienie wiedzy i umiejętności studentów kierunków humanistycznych dotyczących bezpiecznego postępowania i eksperymentowania z substancjami obecnymi w życiu codziennym” — Wydział Chemii, Wydział Biologii.
    Autorzy: dr Agnieszka Siporska (WCh), dr Marcin Chrzanowski (WB).
    Wniosek dofinansowany na kwotę: 10 000 PLN.
  • „Mineralizator mikrofalowy jako nowoczesne narzędzie do izolacji substancji badanych z materiałów pochodzenia naturalnego (nowe ćwiczenia laboratoryjne i modernizacja istniejących już ćwiczeń dla studentów I i II stopnia)” — Wydział Chemii.
    Autor: dr Monika Sadowska.
    Wniosek dofinansowany na kwotę: 96 000 PLN.
  • „Elektronowy Rezonans Paramagnetyczny jako uniwersalne narzędzie w chemii organicznej, inżynierii materiałowej i medycynie (nowe ćwiczenia laboratoryjne dla studentów I i Il stopnia)” — Wydział Chemii.
    Autor: prof. dr hab. Grzegorz Litwinienko.
    Wniosek dofinansowany na kwotę: 108 000 PLN.

Wyniki XVII edycji konkursu Funduszu Innowacji Dydaktycznych

Serdecznie gratulujemy!