Live z prorektorem Sławomirem Żółtkiem – nowy termin
17 lutego 2021

22 lutego o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie online z prof. Sławomirem Żółtkiem, prorektorem UW ds. studentów i jakości kształcenia, który odpowie na pytania studentów związane m.in. z organizacją studiów w semestrze letnim oraz sprawami socjalnymi.

W semestrze letnim 2020/2021 nauczanie na Uniwersytecie Warszawskim odbywać się będzie zdalnie. Wyjątek mogą stanowić jedynie zajęcia praktyczne. Studenci zainteresowani szczegółami organizacji kształcenia i innymi zagadnieniami związanymi z tokiem studiów – tym razem dotyczącymi przede wszystkim spraw socjalnych – mogą wziąć udział w kolejnym spotkaniu online z prof. Sławomirem Żółtkiem, prorektorem UW ds. studentów i jakości kształcenia.

Podczas spotkania poruszone zostaną m.in. kwestie dotyczące tego, jak będą wyglądały zajęcia w kolejnym semestrze, jak zorganizowana będzie sesja egzaminacyjna oraz jakiego rodzaju wsparcie socjalne mogą uzyskać studenci na UW.

Podczas transmisji prorektor udzieli odpowiedzi na zadane wcześniej pytania. Spotkanie online odbędzie się w języku polskim. Po jego zakończeniu zostanie przygotowana pełna transkrypcja transmisji w języku polskim i angielskim. Organizatorami wydarzenia są: Samorząd Studentów UW, Biuro Promocji UW i Welcome Point.

Spotkanie online odbędzie się na facebookowym profilu Uniwersytetu Warszawskiego >>

Jest to nowy termin spotkania. Spotkanie styczniowe zostało odwołane z powodu choroby prof. Żółtka.

Źródło: www.uw.edu.pl