II Sympozjum „Biomateriały w medycynie i kosmetologii” UMK Toruń 28.01.2021
06 stycznia 2021

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy na II Sympozjum „Biomateriały w medycynie i kosmetologii”, które odbędzie się 28 stycznia 2021 r. na Platformie Microsoft Teams.

Udział w sympozjum jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja mailowo na adres: uroda@umk.pl.

Szczegóły na stronie https://uroda.umk.pl/pages/Sympozjum_2020/.

Komisja Rektorska ds. Zatrudniania na Stanowiska Profesorów na UW

Prof. dr hab. Paweł Kulesza został przewodniczącym Komisji Rektorskiej ds. Zatrudniania na Stanowiska Profesorów na Uniwersytecie Warszawskim na kadencję 2020-2024. Jednocześnie Pan Profesor jest członkiem podkomisji nauk ścisłych i przyrodniczych.

ZARZĄDZENIE NR 280 REKTORA UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO z dnia 14 grudnia 2020 r. w sprawie powołania Komisji ds. Zatrudniania na Stanowiska Profesorów na Uniwersytecie Warszawskim na kadencję 2020–2024

Serdecznie gratulujemy!