Polsko-Francuski Program Badań Naukowych PHC Polonium – UW jednym z laureatów
10 grudnia 2020

Wyniki tegorocznej edycji bilateralnego programu badań naukowych między Polską a Francją PHC Polonium.

Wśród wszystkich 20 projektów, które otrzymały finansowanie, jest także jeden złożony przez zespół badawczy z Uniwersytetu Warszawskiego, wspólnie z francuskim zespołem z Uniwersytetu Claude Bernard Lyon 1 / Ecole Normale Superieure de Lyon.

Osobą odpowiedzialną za ten projekt po stronie UW jest Pan dr Jan Stanek z Wydziału Chemii.

Tytuł projektu: „Hiperwymiarowość w badaniach dynamiki i struktury białek za pomocą spektroskopii jądrowego rezonansu magnetycznego z rotacją próbki pod kątem magicznym o częstości powyżej 100 kHz”.

Więcej informacji: www.pologne.campusfrance.org

Serdecznie gratulujemy!

Dni wolne od pracy dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi w roku 2021