Wakacyjne kursy językowe w Szkole Języków Wschodnich
27 sierpnia 2020

Szkoła Języków Wschodnich, która działa na Wydziale Orientalistycznym, zaprasza na wakacyjne intensywne kursy językowe. Podczas zajęć będzie można poznać i rozwinąć m.in. język arabski, chiński, japoński, hiszpański, czeski czy litewski.

Dla studentów, którzy chcą pochwalić się znajomością mniej popularnych języków, mamy dobrą wiadomość – kurs można zrealizować bezpłatnie, w ramach żetonów przysługujących na naukę języków obcych. W zajęciach mogą też odpłatnie uczestniczyć osoby spoza Uniwersytetu Warszawskiego.

Nauka trwa dwa lub trzy tygodnie, w zależności od wybranego kursu. Zajęcia będą prowadzone online od poniedziałku do piątku.
Rejestracja żetonowa na zajęcia potrwa od 1 do 4 września, a osoby spoza UW mogą zapisać się, wysyłając wiadomość na adres: lektoraty.sjw@uw.edu.pl.

Pełna oferta kursów językowych oraz szczegółowe informacje (pdf) >>

Źródło: www.uw.edu.pl

Rekrutacja-Studia Podyplomowe w zakresie Metrologii Chemicznej

Trwa rekrutacja na Studia Podyplomowe w zakresie Metrologii Chemicznej w roku akademickim 2020/2021.
Zapisy trwają do 30 września 2020 poprzez system IRK.
Szczegóły na stronie: http://beta.chem.uw.edu.pl/metrologia/studia/rekrutacja.htm.

W chwili obecnej (w związku z panującą pandemią) przygotowujemy się do realizacji zajęć z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego, a jeśli zajdzie taka konieczność także w wersji on-line.

Serdecznie zapraszamy.