Konkurs na stanowisko Post-Doc (asystent) w projekcie NCN OPUS
04 lipca 2019

Konkurs na stanowisko Post-Doc (asystent) w ramach projektu OPUS „Badania frakcjonowania izotopowego jonów metali po ich wiązaniu z biomolekułami: zaawansowane zastosowanie wielodetektorowej spektrometrii mas z indukcyjnie sprzężoną plazmą”. Kierownik projektu: prof. dr hab. Ewa Bulska. Dokumenty należy składać w terminie do dnia 31 lipca 2019 roku. Więcej informacji >> pdf

Position of Post-Doc in the OPUS project financed by NCN is open for application. Project leader: prof. dr hab. Ewa Bulska. Deadline for applications: 31 July 2019.

Prof. Delia Haynes z Uniwersytetu Stellenbosch w CNBCh

Od 7-14 lipca 2019 r., gościem CNBCh UW, będzie prof. Delia Haynes z Uniwersytetu Stellenbosch w Południowej Afryce.

Profesor będzie gościem grupy badawczej Laboratorium Badań Strukturalnych i Biochemicznych, kierowanej przez prof. dr hab. Krzysztofa Woźniaka.

Więcej informacji: http://vpp.cnbch.uw.edu.pl/about-visitors/.

Profesor wygłosi 2 wykłady w dniu 9 lipca 2019 r. (wtorek), od godz. 14.30, w sali 0.38:

Wykład 1 – Unusual methods of crystallisation: mechanochemistry and sublimation
Wykład 2 – Towards functional materials from multi-component crystals