Wigilia Wydziałowa [RELACJA]
17 grudnia 2018

17 grudnia 2018 r. (poniedziałek) o godzinie 12.00 w Holu Głównym Wydziału Chemii odbyła się Wigilia.

Pracownicy, Doktoranci i Studenci zgromadzili się przy pięknie ustrojonej choince. Na początku głos zabrał Dziekan dr hab. Andrzej Kudelski, prof. UW, który złożył wszystkim życzenia świąteczne. Później wszyscy tradycyjnie podzielili się opłatkiem, życząc sobie wszystkiego najlepszego. Na zakończenie uroczystości Dziekan zaprosił zebranych na smaczny poczęstunek złożony z wigilijnych potraw.

Natomiast 18 grudnia (wtorek) o godzinie 18.00 w Klubie Pod Tarasem odbyła się Wigilia Chemików – spotkanie podsumowujące działalność Zarządu Samorządu Studentów Wydziału Chemii UW oraz pierwsze urodziny Strefy Studenckiej. Z tej okazji na wszystkich czekał świąteczno – urodzinowy poczęstunek.

Bezpłatny warsztat „Kandydat w procesie rekrutacji” 17.01.2019

Więcej informacji: https://portal.uw.edu.pl/web/biuro-karier/kandydat_w_procesie_rekrutacji

Seminarium Naukowe-Narodowy Instytut Leków 10.01.2019

W imieniu Zastępcy Dyrektora ds. Naukowych NIL, dr hab. Arkadiusza Szterka, prof. NIL, serdecznie zapraszamy na seminarium naukowe, które odbędzie się po okresie świąteczno-noworocznym, dnia 10 stycznia 2019 r. (czwartek) o godz. 10:00, w siedzibie Instytutu przy ul. Chełmskiej 30/34 w Warszawie, w sali konferencyjnej na III piętrze (pok. 364).

Seminarium pt.: „Związki konserwujące oraz kontrola skuteczności ochrony przeciwdrobnoustrojowej w produkcie” wygłosi: dr Hanna Kruszewska, reprezentująca Zakład Antybiotyków i Mikrobiologii Narodowego Instytutu Leków.