Seminarium Wydziałowe 7.12.2018
03 grudnia 2018

Dziekan Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na SEMINARIUM WYDZIAŁOWE

7 grudnia 2018 (piątek), o 14:30,
w Sali Starej Biblioteki (I piętro)

Dr hab. BARBARA PAŁYS, prof. UW
(Pracownia Elektrochemii, Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego)

wygłosi wykład
„Redukowany tlenek grafenu – unikalny materiał do zastosowań w sensorach i biosensorach”

Serdecznie zapraszam Pracowników, Doktorantów i Studentów Wydziału Chemii, oraz inne zainteresowane osoby.

Dr hab. Andrzej Kudelski, prof. UW

Spotkanie wigilijne jednostek Kampusu Ochota UW 18.12.2018

W imieniu Dyrektor CeNT UW, Prof. Agnieszki Chacińskiej oraz Dyrektora UOTT UW, Dr. Roberta Dwilińskiego, serdecznie zapraszamy na spotkanie wigilijne jednostek Kampusu Ochota, 18 grudnia 2018 o godz. 14.00 w Atrium CeNT UW, ul. S. Banacha 2c.

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 11/12/2018 pod adres: christmas@cent.uw.edu.pl.

On behalf of CeNT UW Director, Prof. Agnieszka Chacińska and UOTT Director, Dr. Robert Dwiliński, we have the pleasure of inviting you to Christmas Meeting of the Ochota Campus units, 18 December 2018, 2.00 pm in the CeNT UW atrium hall, ul. S. Banacha 2c.

RSVP by 11/12/2018, to: christmas@cent.uw.edu.pl.

Seminarium Wydziałowe 5.12.2018

5 grudnia 2018 (środa), o 15:00,
w Sali Starej Biblioteki (I piętro)

Dr MACIEJ CHOTKOWSKI