Graduacja Absolwentów rocznika 2017/2018 [RELACJA]
01 grudnia 2018

W piątek 23 listopada 2018 roku odbyła się na Wydziale Chemii Graduacja Absolwentów rocznika 2017/2018.

Na uroczystość przybyli: Dziekan – dr hab. Andrzej Kudelski, prof. UW, Prodziekan ds. studenckich – dr hab. Beata Krasnodębska-Ostręga, Prodziekan ds. naukowych i współpracy z zagranicą – prof. dr hab. Rafał Siciński i Kierownik studiów doktoranckich – prof. dr hab. Michał Ksawery Cyrański, Promotorzy i Opiekunowie prac magisterskich i licencjackich, Absolwenci i ich rodziny oraz pracownicy Wydziału.

Uroczystość uświetnił Chór Warszawski przy Fundacji Nowa Orkiestra Kameralna prowadzony przez Richarda Berkeleya. Głos zabrali: Dziekan Wydziału, dr. hab. Andrzej Kudelski, prof. UW i Prodziekan – dr hab. Beata Krasnodębska-Ostręga, po czym wręczono dyplomy licencjackie i magisterskie. Wręczenie medalu im. Piotra Wrony – Barbarze Gruzie, okolicznościowe przemówienie przedstawiciela Absolwentów – Karoliny Piecyk  i wykonanie pieśni „Gaudeamus Igitur” zakończyło część oficjalną.

Po części oficjalnej Dziekan zaprosił zebranych na drobny poczęstunek.

Zdjęcia: Bartosz Kamiński