Seminarium Wydziałowe 24.10.2018
16 października 2018

Dziekan Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na SEMINARIUM WYDZIAŁOWE

24 października 2018 (środa), o 15:00,
w Sali Starej Biblioteki (I piętro)

Dr PIOTR ROSZKOWSKI
(Wydział Chemii i Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego)

wygłosi wykład
„Otrzymywanie i zastosowanie chiralnych monotosylowanych 1,2-dwuamin w syntezie asymetrycznej”

Serdecznie zapraszam Pracowników, Doktorantów i Studentów Wydziału Chemii, oraz inne zainteresowane osoby.

Dr hab. Andrzej Kudelski, prof. UW

W dniu 15 października 2018 r. rozpoczęła się II edycja Ogólnouniwersyteckiego Badania Nauczycieli Akademickich i Lektorów, realizowana przez Pracownię Ewaluacji Jakości Kształcenia.

Gorąco zapraszamy do uczestnictwa w badaniu.

Więcej informacji o badaniu na stronie PEJK.

Seminarium CeNT 18.10.2018

Serdecznie zapraszamy na wykład Prof. Marka Tchórzewskiego, zatytułowany „The ribosomal GTPase-associated center as regulatory element modulating ribosomal modus operandi”.
Wykład odbędzie się 18 października o godz.12:00 w budynku CeNT.

Szczegóły w załączniku.

Zapraszamy!