Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik[RELACJA]
13 czerwca 2018

W dniu 9 czerwca 2018 r. na PGE Narodowym odbył się 22. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Pikniku był RUCH.

Pracownicy i Doktoranci naszego Wydziału zaprezentowali pokazy ciekawej chemii skierowane do szerokiego grona publiczności.

Atrakcje, które czekały na zwiedzających to:

• Światła drogowe – chemiczna sygnalizacja świetlna
  • Reakcja Biełousowa–Żabotyńskiego
  • Mikrobiologiczne ogniwo
  • Superlepka ciecz
  • Błękitna butelka
  • Zapachowe mydła

Koordynatorami Pikniku Naukowego były: Dr Katarzyna Pałka i Dr Elżbieta Winnicka.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia!

Seminarium Naukowe-Narodowy Instytut Leków 20.06.2018

W imieniu Zastępcy Dyrektora ds. Naukowych NIL, dr hab. Arkadiusza Szterka, prof. NIL, serdecznie zapraszamy na seminarium naukowe, które odbędzie się w następną środę, dnia 20 czerwca br. o godz. 10:00, w siedzibie Instytutu przy ul. Chełmskiej 30/34 w Warszawie, w sali konferencyjnej na III piętrze (pok. 364).

Seminarium pt.: „Badanie aktywności przeciwnowotworowej innowacyjnych połączeń nanocząstek ze związkami pochodzenia naturalnegowygłosi: mgr Pamela Krug, z Pracowni Elektrochemii, Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Wybory uzupełniające do Rady Wydziału Chemii UW 20.06.2018

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału  Chemii UW

uprzejmie informuje, że

wybory uzupełniające

do Rady Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego

z grupy samodzielnych nauczycieli akademickich

odbędą się w dniu 20 czerwca 2018 r. (środa), o godzinie 14:00

w sali Starej Biblioteki.