Wykład UCBS 17.05.2018
15 maja 2018

W najbliższy czwartek 17 maja 2018 r. o godz. 16.00 zapraszamy na kolejny wykład Uniwersyteckiego Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem (UCBS) w cyklu „Wybrane zagadnienia z ekologii i ochrony środowiska, zrównoważony rozwój w teorii i praktyce”. Tegoroczny cykl nosi tytuł „Różne drogi ku Celom Zrównoważonego Rozwoju 2030″.

Naszym gościem będzie pani dr inż. Maria Kowalewska, dyrektor ds. edukacji Federacji Polskich Banków Żywności, a tytuł wykładu brzmi: „Możliwości osiągania Celu 2 – Zero głodu i Celu 12 – Odpowiedzialna konsumpcja, z perspektywy Federacji Polskich Banków Żywności”.

Więcej na temat Banków Żywności w Polsce >…kliknij…<

Spotykamy się w czwartek, 17 maja 2018 r., o godz. 16.00, w Kampusie Ochota Uniwersytetu Warszawskiego, w auli „A” Środowiskowego Laboratorium Ciężkich Jonów, ul. Pasteura 5 A.

Wejść na teren Kampusu Ochota jest kilka, od ulic: Żwirki i Wigury, Banacha, Miecznikowa lub Pasteura. Wjazd autem jest tylko od strony ul. Banacha. Wystarczy zgłosić strażnikowi, że bierze się udział w wykładzie UCBS.

Witryna UCBS: http://ucbs.uw.edu.pl/