Seminarium CeNT 27.04.2017
24 kwietnia 2017

Serdecznie zapraszamy na wykład prof. dr hab. Marka Samocia z Politechniki Wrocławskiej zatytułowany: „Towards more efficient materials for nonlinear absorption and nonlinear refraction applications”. Wykład prof. Samocia odbędzie się w CeNT UW w najbliższy czwartek 27 kwietnia o godz. 13.00, w sali 0142.

Wszelkie dodatkowe szczegóły oraz abstrakt wykładu w załączonym posterze.

[RELACJA] Dzień Otwarty UW

W sobotę 22 kwietnia 2017 roku odbył się Dzień Otwarty UW. Na kampusie głównym UW zaprezentowały się wszystkie uczelniane wydziały i jednostki. Można było porozmawiać z wykładowcami i studentami, poznać zasady rekrutacji, pospacerować po zabytkowym kampusie, wziąć udział w konkursach i wygrać uniwersyteckie gadżety. Wydział Chemii UW również uczestniczył w wydarzeniu.

Uroczystość wręczenia Medalu Kołosa 8.05.2017

W poniedziałek, 8 maja o godz. 12:00 odbędzie się w Auli uroczystość wręczenia Medalu Kołosa.

W tym roku laureatem Medalu Kołosa jest

Profesor Walter Thiel z Instytutu Maxa Plancka w Mülheim.

W czasie uroczystości Profesor Thiel wygłosi Wykład Kołosa zatytułowany:

Computational Chemistry of Complex Chemical Systems: Status and Perspectives

We wtorek, 9 maja o godz. 15:00 Profesor Walter Thiel wygłosi Seminarium Wydziałowe:

Surface-hopping excited-state dynamics.

Serdecznie zapraszamy na uroczystość  8 maja oraz na Seminarium Wydziałowe 9 maja.

Więcej szczegółów na stronie: http://archiwum.chem.uw.edu.pl/nagrody-medale/medal-kolosa/