Wykład prof. Piotra Panetha 16.01.2017
11 stycznia 2017

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych ma przyjemność zaprosić na wykład profesora Piotra Panetha z Politechniki Łódzkiej pt.: Efekty izotopowe – od badań podstawowych do wdrożeń”, który odbędzie się w CNBCh UW w najbliższy poniedziałek, 16 stycznia br., o godzinie 14:30 w Auli C.

Wykład zilustruje ostatnie badania prowadzone w zespole prof. Piotra Panetha, obejmujące pod względem narzędziowym obliczenia teoretyczne efektów izotopowych reakcji enzymatycznych i ich modelowych reakcji chemicznych oraz pomiary doświadczalne tych efektów. Omówiona zostanie zarówno metodyka obliczeń stosowana w badaniach dużych układów enzymatycznych jak i metodyka pomiarowa.

Uniwersytet Otwarty UW

Uniwersytet Otwarty UW zaprasza doktorantów i pracowników UW do zgłaszania propozycji kursów na III trymestr roku akademickiego 2016/2017. To doskonała okazja, by swoją wiedzą i pasją podzielić się ze Słuchaczami Uniwersytetu Otwartego UW, tym samym zyskując doświadczenie w dydaktyce osób dorosłych o zróżnicowanym wieku, wykształceniu i doświadczeniu zawodowym.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 lutego 2017 r. Wersję elektroniczną należy wprowadzić za pośrednictwem Panelu Wykładowcy (http://www.uo.uw.edu.pl/), następnie wydruk programu złożyć w Biurze Uniwersytetu Otwartego UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24, pok. 13).

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej Uniwersytetu Otwartego UW oraz u pracowników Sekcji ds. Wykładowców, p. Marty Buraczyńskiej (marta.buraczynska@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 24 076) i p. Katarzyny Iwanik (katarzyna.iwanik@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 527).