Proces rekrutacji

Chcesz studiować na UW?

Przeczytaj jak to zrobić…

  1. Utwórz konto w systemie IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów).
  2. Wybierz kierunek studiów (np. studia I stopnia, kierunek chemia).
  3. Na stronie kierunku studiów w IRK zapisz się na studia. Przez kolejne etapy przeprowadzą Cię polecenia systemu. Pamiętaj, że w tym roku zapisy na studia prowadzimy od 6 czerwca 2022 r.
  4. Dokonaj opłaty rekrutacyjnej – wysokość opłaty rekrutacyjnej będzie widoczna w systemie.
  5. W dniu ogłoszenia wyników rekrutacji sprawdź na swoim koncie IRK czy zostałeś zakwalifikowany na studia.
  6. Jeśli otrzymasz komunikat o zakwalifikowaniu na studia, dostaniesz również informację w jakim terminie w dziekanacie WChUW należy złożyć  dokumenty.
  7. Gdy w pierwszej turze składania dokumentów nie zostaniesz zakwalifikowany i znajdziesz się na liście rezerwowej nie martw się i czekaj na zmiany na liście rankingowej. Gdy otrzymasz informację o kwalifikacji dostarcz dokumenty w wyznaczonym terminie.
  8. Warunkiem przyjęcia na wszystkie kierunki prowadzone na Wydziale Chemii UW jest dostarczenie zaświadczenia od lekarza medycyny pracy. Skierowanie na takie badania pobierz w dziekanacie WChUW, nawet zanim zostaną ogłoszone wyniki rekrutacji. Zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do studiowania MUSI być dostarczone do 31.07.2022. Brak ważnego zaświadczenia spowoduje, że nie zostaniesz przyjęty na studia.